+905439127868

SAT’ın Yurt Dışında Üniversite Okuma Hayallerinizi Engellemesine İzin Vermeyin 

 

SAT puanınız olması gereken skorda değilse ve Deneme testlerinde iyi performans gösteremiyorsanız, SAT hazırlık programımıza katılın ve hayellerinize ulaşın!

 

 

SAT hazırlık programımız sayesinde SAT sınavına en iyi şekilde hazırlanacak,  sınav baskısının üstesinden gelerek sınavda kendinizi güvende hissedecek ve sonuçta da SAT puanınızı yükselterek hayallerinize ulaşacaksınız.

 

+905439127868 numaramızdan bizi arayın

 

Whatsapp’tan mesaj atmak için tıklayın

 

 

SAT Sınavına Bizimle Birlikte Hazırlandığınızda

 

 • SAT English

  Reading

  Writing & Language

 • Sat Math;

  Arithmetic

  Algebra I & II

  Geometry

  Trigonometry

  Data Analysis

  konularında eksiklerinizi gidererek SAT Puanlarınızı yükseltecek,

 

 

 • Kendinizi güvende hissedecek ve SAT sınavına hazır olacaksınız.Öğrencilerimizin birçoğunun puanlarını yükseltmelerinde ihtiyaç duydukları becerileri geliştirmeleri için 5 ila 8 haftadır.

 

 

 • SAT için etkili test stratejilerini öğrenecek ve aynı derecede önemli olan sınav günündeki akademik becerileri kazanmanıza da yardımcı olacağız.

 • Hızlanması gereken bireysel beceri alanlarını geliştireceksiniz.

 

 

 

 • Kişiselleştirilmiş bir çalışma yolu izleyeceksiniz. Ayrıca, en çok çalışmayı gerektiren becerilerinizi ve konularınızı geliştirme fırsatı bulacaksınız. Kurs merkezimizde, Çalışma sayfaları ile pratik yapmaktan çok daha fazlasını bulacaksınız!

 

 

 • Yüz yüze ve çevrimiçi etkinlikleri (whatsapp, telegram vb.) birlikte kullanarak en iyi sonuçları elde edeceksiniz. Teknolojiyi yeni ve akıllı yöntemlerle kullanıyoruz. Ayrıca, SAT deneme testlerimiz sizi gerçek sınav koşullarına hazırlayacak.

 

SAT hazırlık programımız sizin yoğun programınız göz önünde bulundurularak hazırlanacaktır. Ne kadar yoğun olursanız olun size en uygun Öğleden sonra, akşam ve haftasonu oturumlarımız ile sınava hazırlanabileceksiniz. Hemen bize ulaşın ve size en uygun programı belirleyerek sınava hazırlanın!

 

 

 

SAT Test Hazırlık Progragramımızın Diğer Kurslardan Farkı nedir?

 

SAT hazırlık programlarının çoğundan farklı olarak, SAT hazırlığında dengeli bir yaklaşım sunuyoruz. Bu yaklaşım;

 

 

 

 • Kurs Merkezimizde yada evinizde yüz yüze hazırlık,
 • Bağımsız pratik yapmanıza yönelik çalışmalar,
 • Online kaynaklar ve
 • SAT deneme sınavlarını içermektedir.

 

 

 

Bu kapsamlı yaklaşım, her tür sınav sorusuyla (SAT essay dahil) mücadele stratejilerini öğrenmenizi sağlar

 

 

 

Bizimle Başarabilirsiniz!

 

 

 

 

HEMEN ARAYIN ÇALIŞMAYA BAŞLAYALIM

 

 

 

+905439127868 numaramızdan bizi arayın

 

 

 

Whatsapp’tan mesaj atmak için tıklayın

 

 SAT ingilizce özel dersleri ve rehberlik hizmetlerini esnek lokasyon seçeneğiyle evinizde, eğitim merkezinde veya arzu ettiğiniz bir başka mekanda  alabilirsiniz. Eğitim anlayışımız her bir öğrencinin farklı bir dünya olduğunu kabul edip bireysel farklılıklarını dikkate alarak yapılan eğitim ve iyi bir rehberlik süreci ile  SAT  Sınavını kesinlikle başaracağına dayanır.

SAT ingilizce sınavına girecek öğrencilerimizin başarısı bizim gurur kaynağımızdır. Bu yolda öğrencilerimize hem iyi bir rehber hem iyi bir öğretmen olmak en önemli misyonumuz. Her birimiz kendimizi öğrencilerin kişisel hedef ve başarısına adadık!

Bizimle Başarabilirsiniz! 

 

 

+905439127868 numaramızdan bizi arayın

 

 

Whatsapp’tan mesaj atmak için tıklayın

SAT Matematik özel dersleri ve rehberlik hizmetlerini esnek lokasyon seçeneğiyle evinizde, eğitim merkezinde veya arzu ettiğiniz bir başka mekanda  alabilirsiniz. Eğitim anlayışımız her bir öğrencinin farklı bir dünya olduğunu kabul edip bireysel farklılıklarını dikkate alarak yapılan eğitim ve iyi bir rehberlik süreci ile  SAT  Sınavını kesinlikle başaracağına dayanır.

SAT Matematik sınavına girecek öğrencilerimizin başarısı bizim gurur kaynağımızdır. Bu yolda öğrencilerimize hem iyi bir rehber hem iyi bir öğretmen olmak en önemli misyonumuz. Her birimiz kendimizi öğrencilerin kişisel hedef ve başarısına adadık!

Bizimle Başarabilirsiniz! 

+905439127868 numaramızdan bizi arayın

Whatsapp’tan mesaj atmak için tıklayın